Komfortowe pokoje jakie proponuje Zajazd u Hermanów usytuowany w okolicy zamku Olsztyn zachęcają osoby poznające Szlak Orlich Gniazd do przebywania właśnie w tym obiekcie. Jura Krakowsko – Częstochowska już od dawna wybierana jest jako destynacja przez sporo Polaków.

Olsztyn w pobliżu Częstochowy jest miejscem najlepszym na piesze albo rowerowe wycieczki. Zajazd u Hermanów proponuje pokoje okolice częstochowy dla 19 osób. Są to pokoje na poddaszu, stylowo urządzone. Pośród 7 pokoi gościnnych każdy jest wystylizowany w innej kolorystyce. Dla gości dostępne są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon oraz pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy albo czteroosobowe. Można wobec tego zatrzymać się w nich samemu, z osobą najbliższą albo z całą rodziną. Sporym walorem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, strefa zielona i restauracja. W każdym z pokoi jest łazienka. Przyjezdni mogą również skorzystać z bezpłatnego dostępu do sieci.

Przepiękna lokalizacja sprawia, że osoby, które zamierzają zwiedzać pobliskie, średniowieczne zamki będą to mogły robić bez problemu. To również idealny powód do planowania tutaj podróży biznesowej, ponieważ po całym dniu pracy można odpoczywać na łonie natury. Jeśli ktoś nie ma zamiaru się zakwaterować w Częstochowie, to Zajazd u Hermanów będzie najlepszym wyjściem. Detale każdego przyjazdu ustalane są indywidualnie. Lokalizacja przy zamku Olsztyn to idealna propozycja dla wielbicieli Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, ale także na pozostałe zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza pobytami indywidualnymi można decydować się na wyjazd integracyjny, przygotowanie urodzin lub zorganizowanie wesela, komunii, czy chrzcin. To też dobre miejsce pod kątem warunków do przygotowania konferencji lub spotkania biznesowego. Wystarczy zobaczyć galerię zdjęć zajazdu i sprawdzić na witrynie główne informacje, aby być zmotywowanym. W Olsztynie można spędzić bardzo dobrze czas, ciesząc się czarem wskazanego zajazdu.