Obuwie do tenisa firmy Yonex chwalą na równi amatorzy, jak i doświadczeni gracze. W sklepie rodzimego dystrybutora udostępnione są wszystkie modele, równocześnie w wersji damskiej, jak i dla panów. Buty zapewniają ergonomię, zrobione są z trwałych tworzyw i są jednocześnie stylowe. Wygodna podeszwa pozwala na komfort gry.

Chętnie dobierane są buty Yonex Power Cushion, gwarantujące stabilną grę na kortach tenisowych. Buty mają miękkie przystosowanie, a podeszwy zostały w nich wykonane z pianki EVA. Zapewniają idealną amortyzację, jak i pozwolą na płynniejsze przenoszenia na kortach. Można je wytypować w wielu wzorach. Stabilność oraz jednoczesna wygoda obuwia do tenisa sprawiają, że coraz więcej osób ceni ich atuty oraz z chęcią zakłada je na korty.

Buty doceniane są przez amatorów, jak i doświadczonych tenisistów. Zapewniają szybką oraz mocną pracę nóg. Poza tym, Yonex to firma znana z produkowania wielu innych wyrobów, z jakich zadowoleni będą gracze w tenisa i badmintona. Rakiety, odzież, badminton polska i sporo pozostałych wyrobów powodują, że można zaopatrzyć się w pełni, nabywając wszystkie wyroby, jakie są niezbędne do grania w tenisa lub w badmintona.

Głównie Yonex to marka znana z wykonywania ergonomicznych rakiet do tenisa oraz do badmintona. Firma projektuje oraz dystrybuuje trzy kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE cechuje spory komfort gry i maksymalna siła uderzeń. Kolekcja VCORE pozwala na większą kontrolę gry i wykazuje doskonałą rotację. Posiadając własną preferowaną rakietę Yonex lub też kupując ją pierwszy raz – będzie się zadowolonym. Parametry rakiety można też omówić z pracownikami zatrudnionymi w sklepie. Każda z rakiet scharakteryzowana jest pod względem tego, czy mogą z niej korzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni sportowcy. Dostępne są również kolekcje rakiet do badmintona – Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dodana jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu.