Apartament Mechelinki zapewnia ekskluzywne wakacje w niewielkiej miejscowości. Luksusowo wyposażone mieszkanie w okolicach Trójmiasta jest zalecane jest dla większej liczby osób, ponieważ może tutaj zamieszkać nawet 6 osób. Mechelinki należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielem można kontaktować się przez formularz internetowy albo dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Udzielone będą odpowiedzi na wszystkie pytania o rezerwację. Mieszkanie można wynająć na długi czas, jeśli jest taka konieczność.

Wtedy cennik ustalony jest na indywidualnych zasadach. W apartamencie znajdują się: tv z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, część relaksu, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, darmowy Internet, lodówka, kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty, sporych rozmiarów taras z widokiem. Do dyspozycji pozostaje też chroniony garaż.

Goście przebywający w obiekcie z pociechami chwalą plac zabaw dla dzieci przy apartamencie oraz to, ze nocleg jest bezpłatny dla pociech do trzeciego roku życia. Każdy gość może w tym miejscu przygotować sobie posiłek, wypić kawę, zobaczyć film lub zrobić relaksującą kąpiel. Można wobec tego poczuć się jak w swoich czterech ścianach. Na wygodnych łóżkach można będzie wypoczywać po całym dniu zwiedzania. Osoby praktyczne cenią opcję zapłaty kartą albo online.

Właściciele mieszkania są zorientowani, że obecnie nad wyraz wiele osób podróżuje z psem lub kotem, czyli  w apartament Mechelinki akceptowane są zwierzęta bez dodatkowej opłaty. Apartament jest stworzony dla osób, które chcą odpoczywać od wakacyjnego zgiełku. Mieszkanie w Mechelinkach znajduje się w pobliżu Rewy i Gdyni. Jest to w takim razie świetna alternatywa dla osób, które planują przyjechać do Trójmiasta. Przestronne mieszkanie jest w pełni do wykorzystania przez gości.